Welcome, visitor! [ Register | Login

Pejabat Tanah Dan Galian Selangor

Selangor December 29, 2017

Selangor

Pejabat Tanah Dan Galian Selangor
Bangunan Sultan Salahuddin Abdul Aziz Shah
40576 Shah Alam. Selangor Darul Ehsan
Tel : 03 5544 7000
Faks : 03 5510 2658
Emel : ptgs@selangor.gov.my
Portal Rasmi : http://ptg.selangor.gov.my/index.php

Pejabat Daerah Dan Tanah Petaling
Kompleks Pejabat Kerajaan Daerah Petaling
No.1, Persiaran Atmosfera, Seksyen U5
40150 Shah Alam
Selangor Darul Ehsan
Tel : 03-7841 9400
Fax : 03-7842 2140 / 03-7846 0730
Emel : petaling@selangor.gov.my
Portal Rasmi : http://www2.selangor.gov.my/petaling.php

Pejabat Daerah Dan Tanah Klang
Jalan Kota 41902 Klang
Selangor Darul Ehsan
Tel:03-33711963
Faks:03-33732766
Emel: klang@selangor.gov.my
http://www2.selangor.gov.my/klang.php

Pejabat Daerah Dan Tanah Gombak
Bangunan Sultan Sulaiman, Persiaran Pegawai
Bandar Baru Selayang
68100 Batu Caves
Selangor Darul Ehsan
Telefon : 03-61261500
Faks : 03-61361073
Emel : gombak@selangor.gov.my
Portal Rasmi : http://www2.selangor.gov.my/gombak.php

Pejabat Daerah Dan Tanah Hulu Langat
Kompleks Pentadbiran Daerah
Persiaran Pusat Bandar, Seksyen 9
43650 Bandar Baru Bangi
Selangor Darul Ehsan
Tel : 03 89251992
Faks : hlangat@selangor.gov.my
Portal Rasmi : http://www2.selangor.gov.my/hululangat.php

Pejabat Daerah Dan Tanah Sepang
Bangunan Tun Aziz, Salak Tinggi
43900 Sepang
Selangor Darul Ehsan
Tel: 03-87061211
Faks : 03-87064612
Emel : sepang@selangor.gov.my
Portal Rasmi : http://www2.selangor.gov.my/sepang.php

Pejabat Daerah Dan Tanah Kuala Langat
Persiaran Sultan Abdul Aziz Shah
Kota Sri Langat (Sungai Sedu)
42700 Banting, Kuala Langat
Selangor Darul Ehsan.
Tel: 03-31822555
Faks: 03-31872011
Emel: klangat@selangor.gov.my
Portal Rasmi : http://www2.selangor.gov.my/kualalangat.php

Pejabat Daerah Dan Tanah Kuala Selangor
Kompleks Pejabat Kerajaan Daerah Kuala Selangor
45000 Kuala Selangor
Selangor Darul Ehsan
Tel : 03-32891010
Faks : 03-32892145
Emel : ksel@selangor.gov.my
Portal Rasmi : http://kualaselangor.selangor.gov.my

Pejabat Daerah Dan Tanah Hulu Selangor
44000 Jalan Bukit Kerajaan, Kuala Kubu Bharu
Selangor Darul Ehsan
Tel : 03-60641026
Faks : 03-60641160
Emel : pdhs@selangor.gov.my
Portal Rasmi : http://www2.selangor.gov.my/huluselangor.php

Pejabat Daerah dan Tanah Sabak Bernam
Kompleks Pejabat Daerah Sabak Bernam
45300 Sungai Besar
Selangor.
Tel:03-32241963
Faks:03-32242178
Emel : sbernam@selangor.gov.my
Portal Rasmi : http://www2.selangor.gov.my/sabakbernam.php

2911 total views, 16 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.