Welcome, visitor! [ Register | Login

Pejabat Tanah Dan Galian Terengganu

Terengganu December 30, 2017

Terengganu

Pejabat Pengarah Tanah dan Galian
Tingkat 7 & 11, Wisma Darul Iman
20576 Kuala Terengganu
Terengganu Darul Iman
Tel: 09-623 1957
Faks: 09-622 9887 / 09-631 0078
Emel: ptgtrg@terengganu.gov.my
Portal Rasmi: http://ptgweb.terengganu.gov.my/

Senarai Pejabat Daerah Dan Tanah Negeri Terengganu

Pejabat Daerah Dan Tanah Dungun
Jalan Yahya Ahmad
23000 Dungun
Terengganu Darul Iman
Tel : 09-8481616 / 8481617
Faks: 09-8452217 / 09-8484594
Emel : ptd@terengganu.gov.my/pddungun@terengganu.gov.my
Portal Rasmi: http://pdtdungun.terengganu.gov.my/

Pejabat Daerah Dan Tanah Kuala Terengganu
Kompleks Sri Iman
Jalan Sultan Mohamad
20692 Kuala Terengganu
Terengganu Darul Iman
Tel : 09-6222966 / 6222193
Faks : 09-6220329 / 09-6221062
Emel : ptkt@terengganu.gov.my/pdkt@terengganu.gov.my
Portal Rasmi: http://pdtkt.terengganu.gov.my

Pejabat Daerah Dan Tanah Hulu Terengganu
21700 Kuala Berang
Hulu Terengganu
Terengganu Darul Iman
Tel : 09-6811244
Faks : 09-6811964 / 09-6812411
Emel : pdht@terengganu.gov.my / ptht@terengganu.gov.my
Portal Rasmi: http://pdtht.terengganu.gov.my/

Pejabat Daerah Dan Tanah Marang
21600 Marang
Terengganu Darul Iman
Tel : 09-6182211 / 6185013
Faks : 09-6181963 / 09-6185960
Emel: pdmarang@terengganu.gov.my/ptmarang@terengganu.gov.my
Portal Rasmi: http://pdtmarang.terengganu.gov.my/

Pejabat Daerah Dan Tanah Setiu
22100 Bandar Permaisuri, Setiu
Terengganu Darul Iman
Tel : 09-6099266 / 267 / 277
Faks : 09-6099905 / 09-6099017
Emel : pts@terengganu.gov.my/pdsetiu@terengganu.gov.my
Portal Rasmi: http://pdtsetiu.terengganu.gov.my/

Pejabat Daerah Dan Tanah Besut
Kampung Raja, 22200 Besut
Terengganu Darul Iman
Tel : 09-6956326 / 6956328
Faks: 09-6953379 / 09-6956930
Emel : ptbesut@terengganu.gov.my/pdbesut@terengganu.gov.my
Portal Rasmi: http://pdtbesut.terengganu.gov.my/

Pejabat Daerah Dan Tanah Kemaman
Jalan Sentosa, 24000 Kemaman
Terengganu Darul Iman
Tel : 09-8591616 / 8591961
Faks : 09-8594401 / 09-8594954
Emel : ptkemaman@terengganu.gov.my/pdk@terengganu.gov.my
Portal Rasmi: http://pdtkemaman.terengganu.gov.my/

3990 total views, 21 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.